Zręcznościowa strzelanina inspirowana filmami akcji z lat osiemdziesiątych, w której nie brakuje dużej dawki eksplozji. Mniej więcej tak można opisać Blast Brigade – grę tworzoną przez deweloperów studia Allods Team Arcade.

Jeszcze w tym roku gracze powinni otrzymać zręcznościowy tytuł zrealizowany w 2D, ociekający dużą dawką adrenaliny. Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread da nam szansę pokierowania zespołem czterech superszpiegów. Oznacza to, że w trakcie rozgrywki będzie można przełączać się pomiędzy nimi, co może okazać się niezwykle przydatne do optymalnego wykorzystania ich indywidualnych umiejętności. Twórcy obiecują, że każdą z postaci cechuje unikatową osobowość, która powinna oczarować graczy. Blast Brigade to platformówka ze sporym naciskiem na tak zwane run 'n gun, czyli bieganie i strzelanie do niezliczonych przeciwników pojawiających się na ekranie. Deweloperzy przygotowali ciekawe walki z bossami, które mają przetestować umiejętności graczy – nie zabrakło gigantycznych robotów do pokonania, a także innych, solidnie przerośniętych potworów.

Premiera gry została przewidziana na 2021 rok. Tytuł trafi na Xboxa One, Xboxa Series S i X, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch oraz PC. Więcej informacji na temat Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread znajduje się na oficjalnej stronie Steam.