Symulator, w którym wcielimy się w rolę profesjonalnego mechanika, dbającego o zadowolenie klientów i wysoką jakość usług.

Przygoda rozpoczyna się w niewielkim domowym warsztacie, w dalszych etapach możliwy jest stopniowy rozrost biznesu. Biker Garage: Mechanic Simulator umożliwi nam pozyskanie motocykla ze złomowiska, a następnie podjęcie się jego napraw. Oczywiście gracz może spełniać konkretne życzenia klientów, jednak równie dobrą opcją jest zajęcie się budowaniem swojego wymarzonego jednośladu. Twórcy informują, że dostępnych jest 15 różnych modeli motocykli i nie brakuje możliwość ich malowania, testowania, a także korzystania z aukcji w celu zakupu i sprzedaży. Rozgrywka może nie mieć końca, ponieważ klienci zawsze będą generowani i tym samym zawsze będzie można zrealizować zlecenia. Tytuł wydaje się być skromny pod względem graficznym, ale trzeba przyznać, że jest skierowany do miłośników bardzo konkretnej niszy.

Biker Garage: Mechanic Simulator jest już dostępny na PC od 2019 roku, w trzecim kwartale 2021 roku trafi również na konsole Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4.