Team17 i Balancing Monkey Games wydali dziś w eShopie (na konsole Nintendo Switch) swojego strategicznego city buildera.

Na ekranie konsoli będziemy mogli zobaczyć sześć unikalnych biomów i zająć się pielęgnacją Peepsów – ocalałych z globalnej katastrofy – powoli odbudowując cywilizację. Po drodze czekają na nas nowe lądy i starożytne technologie. Będzie trzeba tez zadbać o dobrostan Peepsów i nie zepsuć przy tym środowiska (raz jeszcze).

W Before We Leave budujemy cywilizację Peepsów od skromnej osady, bo rozwinięte metropolie, przemierzając góry, lasy, oceany i kosmiczne przestrzenie, badając nowe technologie, inwestując m.in. w żeglugę, przemysł oraz handel. W grze usłyszmy ścieżkę dźwiękową autorstwa Benedicta Nicholsa (Omno, The Falconeer) i James Deana z Ākau Audio. Gra dostępna jest również w PlayStation Store, Epic Games Store, Microsoft Store i na Steamie oraz dla subskrybentów Xbox Game Pass. Before We Leave to debiutancki projekt nowozelandzkiego studia Balancing Monkey Games.