Kontynuacja Ghostrunnera został oficjalnie potwierdzony, a budżet produkcyjny ustalono na poziomie 5 milionów euro. Czekamy na godnego następcę świetnej gry!

505 Games oficjalnie zapowiedziało grę Ghostrunner 2, którą po raz kolejny stworzy studio One More Level. Dodatkowo potwierdzono, że pierwsza część sprzedała się w liczbie ponad 600 000 egzemplarzy, co jak na debiutujące IP stanowi bardzo dobry wynik. Trudno się zatem dziwić, że 505 Games chętnie podpisuje kolejną umowę z polskim One More Level. Ghostrunner to gra osadzona w cyberpunkowych klimatach, w której położono nacisk na bardzo szybką akcję. Nie brakuje w niej doskonałego klimatu, świetnych wrażeń wizualnych, a także brutalnych walk utrzymanych w wysokim tempie. Tłem rozgrywki jest futurystyczny wieżowiec-miasto – Dharma Tower – ostatnie schronienie ludzkości. Gracz musi brnąć na coraz wyższe piętra i podejmować się kolejnych wyzwań.

Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery. Ghostrunner 2 ma trafić na konsole PlayStation 5, Xbox Series S i X oraz PC.