Możecie potraktować to urządzenie jako ciekawostkę dla (prawdopodobnie zamożnych) graczy, albo dosłownie podręczną rzecz, która ukoi wasze obolałe nadgarstki wystawione na kilkugodzinne boje przed ekranem komputera.

Oceniając po opisie oraz zdjęciach umieszczonych na stronie producenta masażer do rąk to zupełnie poważna propozycja dla posiadaczy PC, którzy cenią kondycję swoich nadgarstków, albo na poważnie traktują absolutnie każdy z aspektów wpływających na wynik morderczej rozgrywki (rozgrywanej na ekranie).Producent zakłada, że to w pewnym stopniu urządzenie wielofunkcyjne, które rozgrzeje dłoń przed rozgrywką, zadba o kondycję nadgarstka w przerwach oraz ukoi nasze palce po (zwycięskim) starciu.

Wewnątrz Bauhütte Hand Massager (dopasowanego wyglądem i czarną kolorystyką do innych akcesoriów dla graczy, brakuje jedynie podświetlenia RGB) znajduje się poduszka dopasowująca się do kształtu dłoni, grzejnik oraz oprogramowanie z minutnikiem umożliwiające przeprowadzenie kilku rodzajów masażu. Urządzenie jest dostosowane zarówno do pracy z lewą, jak i prawą dłonią, możemy także zamówić masaż samego… kciuka. Ceny urządzenia jeszcze nie znamy. Do kompletu producent proponuje, elegancki masażer do stóp, który na pierwszy rzut oka wygląda jak zgrabna, czarna walizka.