Mroczny Rycerz rusza do walki z mistrzami Fortnite w desperackiej próbie uratowania nie tylko siebie, ale także innych znajomych postaci ze świata DC i (zapewne) całego multiwersum!

7 września 2021 r. wydawnictwo Egmont wydaje premierowy album dla fanów Fortnite i Batmana – Batman/Fortnite: Punkt Zerowy poza komiksową opowieścią, będzie zawierał specjalny bonusowy kod odblokowujący w grze Fortnite siedem cyfrowych przedmiotów związanych ze światem DC.

Zaczyna się jak zawsze: na niebie nad Gotham pojawia się niezwykła szczelina, Batman zostaje wciągnięty do dziwacznego świata, na miejscu orientuje się, że nie pamięta, kim jest ani skąd pochodzi… Nasz superbohater próbuje zrekonstruować wydarzeń z przeszłości i uciec z niekończącej się pętli chaosu i walki. Na jego drodze staną: Najeźdźca-Renegatka, Paluch Rybny i Bandolierka. Mroczny Rycerz stara się zrozumieć ten osobliwy świat i w końcu odkrywa szokującą prawdę o wyspie i o tajemniczym punkcie zerowym.

Album Batman/Fortnite: Punkt Zerowy przedstawia fakty, które nigdy wcześniej nie zostały ujawnione w grze ani poza nią, czego żaden Batmana i Fortnite (a tym razem crossovera) nie może przegapić Zamaskowanego Krzyżowca walczącego z mistrzami Fortnite, w desperackiej próbie uratowania nie tylko siebie, ale także innych postaci ze świata DC i całego multiwersum!

Prace nad komiksowa mikstura uniwersów podjęli Christos Gage, Reilly Brown, Christian Duce, Nelson Decastro, John Kalisz oraz Donald Mustard, dyrektorem kreatywny Epic Games. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „Batman/Fortnite: Zero Point” #1-6, galerię okładek alternatywnych narysowanych przez najpopularniejszych artystów komiksowych jak: Kenneth Rocafort, Arthur Adams, Jim Lee, Scott Williams, Amanda Conner, Dan Mora i Kim Jung Gi, okładki stworzone przez samego Donalda Mustarda oraz specjalny bonusowy kod odblokowujący w grze Fortnite siedem cyfrowych przedmiotów związanych ze światem DC (w tym: strój Harley Quinn – Rebirth, strój Opancerzony Batman – Zero, lotnia Batman – Zero, kilof Szpon z Kotwiczką Kobiety-Kot, lotnia Niszczyciel Deathstroke’a, plecak Zemsta Harley Quinn, kilof Topór-batarang).

Batman/Fortnite: Punkt Zerowy

Scenariusz: Donald Mustard, Christos Gage

Rysunki: Reilly Brown, Christian Duce, Nelson Faro DeCastro, John Kalisz

Przekład: Tomasz Sidorkiewicz

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Objętość: 156 stron

Format: 167×255

Elementy dodatkowe: unikalny kod do gry Fortnite

Cena: 59,99 zł

Premiera: 7.09.2021

Uwaga! Kody do gry są jednorazowe. Dlatego pamiętajcie, by kupować wyłącznie albumy zafiliowane z nalepką z logo Egmont. Kod znajduje się na wewnętrznej stronie tylnej okładki, pod zaklejonym skrzydełkiem, gdzie umieszczono zdrapkę z charakterystycznymi elementami Fortnite.