Najnowszy symulator w planach PlayWay (tworzony przez studio Duality Dames) da nam szansę pobawić się w renowację stodoły, z której docelowo mamy uczynić wymarzony dom.

Zniszczona stodoła, zaniedbywana przez ostatnie lata to coś bezwartościowego? Twórcy Barn&Farm Renovatora na pewno mają inne zdanie na ten temat. Zgodnie z ich wizją, niemal każdy obiekt tego typu jest jak nieoszlifowany diament, który da się zamienić w coś naprawdę pięknego. Oczywiście przerobienie starej stodoły na komfortowe miejsce do zamieszkania nie będzie czymś łatwym. Wiąże się to ze sporymi nakładami finansowymi oraz pracą, którą trzeba włożyć w renowację. Cały ten proces odnowy będzie fundamentalną częścią rozgrywki w Barn&Farm Renovator. Gracze będą ograniczeni ilością gotówki, a także dostępną czasem przeznaczonym na remont, co będzie swego rodzaju utrudnieniem. Warto podkreślić również fakt, że jeśli nasz klient zauważy, że uwinęliśmy się z zadaniem znacznie szybciej niż było to uzgodnione, wtedy można liczyć na premię w wynagrodzeniu za zlecenie. Pomysł na rozgrywkę sprawdził się już w innych symulatorach remontów, więc czekamy na kolejną porcję wirtualnych budynków do czerpania satysfakcji z renowacji.

Data premiery nie została jeszcze zapowiedziana. Więcej informacji na temat Barn&Farm Renovator znajduje się na oficjalnej stronie Steam.