Możemy jedynie przypuszczać, że Gamecom Team, twórcy The Walking Box nie znają znaczenia nazwy swojego bohatera w naszym, egzotycznym dla Indonezyjczyków języków (choć flagi mamy podobne, ciekawe jak ma się sprawa z godłem…).

Twórcy intrygującej przygodówki z zagadkami – A Day Without Me – tym razem postanowili zaatakować nasze zmysły Babolem, czyli zręcznościowym wariantem skocznego pudełka z wielkimi oczami, które podróżuje w tej trójwymiarowej, kolorowej zręcznościówce przez dzicz, pustynię, aż po ośnieżone szczyty. Oprócz biegania i atakowania wszystkich, którzy się nawiną będzie też okazja do odkrycia jakiś tajemnic i spotkania innych pudełek w całym świecie zbudowanym z pudełek. Nie dajce więc zjeść Babola bestiom, które są głodne i dobrze się bawcie. Z Babolem.

Premiera gry Babol: The Walking Box na Steamie już dziś, studio Gamecom Team zapowiada również w niedalekiej przyszłości wizytę Babola na Switchu, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series S oraz Xboksie Series X. Wtedy będziemy mogli rzec, że wszędzie widzimy Babole!