Na razie chwaląc się dwoma tytułami: Berzerkiem i Frenzym stworzonymi przez Alana McNeila. W praktyce może to oznaczać nowe warianty klasyków na odświeżone Atari VCS i inne platformy.

Rozgrywka w labiryntach Berzerka i Frenzy’ego różni się tylko pewnymi detalami, jednak ta parka klasycznych, komnatowych strzelanin już w epoce arcade przykuwała graczy do ekranów. Co by było gdyby… oprawić dawne mechaniki w nową grafikę i dać zaszaleć specom od wizualnych efektów specjalnych…  Trudno określić co dokładnie znalazło się w pakiecie tytułów, do których Atari pozyskało prawa od Stern Electronics, jednak lista wydanych przez producenta pinbalii gier video nie jest długa, a są na niej m.i. Turtles, Strategy X, Super Bagman, Super Strike, Rescue, Pooyan, Moon War, Mine Field, Lost Tomb, Armored Car i Tazz Mania, a także Maze Blazer, Great Guns, Dark Planet, Cliff Hanger i Astro Invader.

„Berzerk to jedna z tych fundamentalnych gier, z którymi wiele osób po raz pierwszy zetknęło się grając na konsoli Atari. Berzerk i inne przejęte tytuły doskonale wpisują się w naszą strategię komercjalizacji klasycznej własności intelektualnej.” – Wade Rosen, dyrektor generalny Atari