Wydawca Microids oraz deweloperzy z Mr. Nutz Studio, przygotowali gratkę dla fanów chodzonych bijatyk. Asterix & Obelix: Slap them All! da nam szansę wcielić się w uwielbianych przez wielu Galów, żeby rozprawić się z rzymskimi legionistami, piratami i bandytami.

Asterix & Obelix: Slap them All! jest tytułem, który przede wszystkim powinien przypaść do gustu miłośnikom twórczości René Goscinnego oraz Alberta Uderzo. Jest tak nie tylko ze względu na tematykę gry, bazującą na znanej serii komiksowej. Dodatkowym atutem jest sama grafika, która bardzo wiernie trzyma się materiału źródłowego. Ręcznie malowane postacie wyglądają jakby były wyjęte wprost z kart komiksów. Poświęcono sporo uwagi również na takie kwestie jak animacje, które dobrze oddają ducha serii. Warto wspomnieć także o tym, że będziemy mogli grać w lokalnej kooperacji, do czego chodzone bijatyki wydają się być wręcz stworzone.

Premiera Asterix & Obelix: Slap them All! jest przewidziana na jesień 2021 roku. Tytuł trafi na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie Steam.