Zapowiedziana przygodówka akcji, nad którą pracuje zespół deweloperów z Wondernaut Studio zabierze graczy do tajemniczego świata pogrążonego w letargu.

Poznamy w nim rzeczywistość kształtowaną przez Inę – bohaterkę gry uwięzioną we śnie w Wieży karmiącej się nadziejami ofiar, którzy do niej przybyli. Wędrując teraz po pokrętnych komnatach, sróbujemy znaleźć drogę ucieczki i wyrwać się z niewoli. W trakcie przygody napotkamy inne przetrzymywane w Wieży istoty i poznamy ich wspomnienia chcąc im pomóc. Zajmiemy się manipulowaniem mocami Iny za pośrednictwem dusz zamkniętych w Wieży, dzięki czemu poznamy sekretne przejścia i stawimy czoła zjawom zamieszkującym to miejsce. Rozległe poziomy z rozsianymi na mapie regionami zaoferują graczom okazję do spotkań z niezwykłymi postaciami postaci oraz pokonania wyzwań platformowych i zmierzenie się z wciągającymi łamigłówkami. Zbliżając się do celu, Ina zrozumie dlaczego została połączona ze złowrogą Wieżą i pozna historię tajemniczego uniwersum Aspire: Ina’s Tale.

„Każda gra to nowy świat czekający na odkrycie, z własnymi historiami i tajemnicami. Są jak wspaniałe podróże, które robią wrażenie i jak miłe wspomnienia, którymi chcesz się podzielić z przyjacielem.” – deweloperzy Wondernaut Studio

Aspire: Ina’s Tale ma pojawić się na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i Nintendo Switch. Data premiery gry zostanie wkrótce zapowiedziana. Więcej informacji, a także demo gry można znaleźć na oficjalnej stronie Steam.