Japoński wydawca, Hanteko Doujin, szykuje niebanalną niespodziankę dla wielbicieli mangi, zwariowanej fabuły i strzelanin bullet hell, stworzoną przez Astro Port grę Armored Lab Force Vulvehicles  debiutuje na PC 25 sierpania 2022 r.

Tytułowe Vulvehicle to uniwersalne, opancerzone pojazdy bojowe, wyposażone w broń zdolną do niszczenia otoczenia i przeciwników, w dodatkowe, jeszcze bardziej zabójcze uzbrojenie i moduł umożliwiający krótkotrwałe przeloty. W sumie – do dyspozycji dostajemy uniwersalne łaziki (podobne odrobinę do tego z Moon Patrolu), ale zabójczo skuteczne w walce, na dodatek można je wymieniać w trakcie potyczek.

Fabuła Armored Lab Force Vulvehicles przenosi nas do 2010 roku, w którym oddział Avic Super Electric Science Institute (ekscentryczna grupy naukowców ze wszystkich zakątków galaktyki) musi zmierzyć się z siłami Terran Defense Force. W tym miejscu do boju wkracza.. sześć pięknych dziewczyn uzbrojonych w 12 opancerzonych pojazdów bojowych znanych jako…  Vulvehicles.  Rozgrywkę będzie prowadzić łącznie w sześciu zróżnicowanych strefach, podzielonych na 24 sceny. Każdy z pojazdów został wyposażony w unikalne typy uzbrojenia, a na każdej ze scen oczekuje jakiś boss. Gdyby było zbyt trudno (lub za łątwo) – do wyboru będzie jeden z pięciu poziomów trudności!

Po wypełnionej misji możecie się zawsze pochwalić tym, że jeździliście Vulvehiclem!