Muzyk ujawnił tę informację przez serwis Twitter, gdzie napisał również z kim będzie współpracował. Drugim artystą wybranym do projektu jest David Levy.

Na początek przypomnijmy, że id Software jakiś czas temu zaprzestało współpracy z głównym muzykiem kojarzonym dotąd z nowymi odsłonami Dooma, czyli Mickiem Gordonem. Mimo niewątpliwego talentu i umiejętności, Gordon miał też niestety inne, negatywne cechy, które spowodowały podjęcie takiej decyzji. Szczegóły całej sytuacji opisałem tutaj. Wtedy też, pod koniec tekstu wyraziłem nadzieję, że nowym artystą wybranym przez id do pracy przy dodatkach do Doom Eternal będzie Andrew Hulshult, a dziś z radością mogę powiedzieć, że tak się dokładnie stało.

Hulshult niezmiennie od wielu lat dostarcza ścieżki dźwiękowe wysokiej jakości, a jego specjalizacją zdają się być właśnie FPSy. Z projektów, w których miał okazję uczestniczyć można wymienić chociażby remake Rise of the Triad z 2013 roku, Quake Champions czy Dusk.

Trzymam kciuki za to, aby ścieżka dźwiękowa do DLC The Ancient Gods była tak dobra jak te, do których kompozytor nas przyzwyczaił. Nic tylko czekać na efekt końcowy, a póki co obejrzyjcie zwiastun nadchodzącego dodatku: