Gra trafi do Early Access na PC już 5 maja 2021 roku. Twórcy oczekują, że tytuł pozostanie we wczesnym dostępnie przez rok.

Wydawca Versus Evil oraz deweloperzy ze studia Runwild Entertainment pokazali trailer swojej najnowszej gry. To RPG akcji umożliwiające rozgrywkę w trybie sieciowej kooperacji aż do 4 osób. Gracze będą mogli polować na demony, potwory, a także na… bogów. W świecie gry jest to możliwe ze względu na pomysł na głównego bohatera tytułu – to tak zwany Alpha, czyli magiczny wojownik, który odrodził się w celu obalenia panującej tyranii.

Almighty: Kill Your Gods umożliwi nam tworzenie i modyfikowanie ekwipunku, który jak najlepiej wkomponuje się w styl naszej rozgrywki. Z kolei rozbudowywanie Tower of Might, przełoży się na zwiększenie mocy magicznej postaci. Gra przewiduje także opcję odwiedzania bazy wypadowej naszych przyjaciół i wspólną obronę przed ewentualnymi najeźdźcami. Sporo wskazuje na to, że tytuł może okazać się wciągającą zabawą dla grupy znajomych, szukających ciekawej propozycji na sieciową kooperację. Więcej informacji na temat Almighty: Kill Your Gods znajduje się na oficjalnej stronie Steam.