Deweloperzy studia Open House Games zapowiadają, że ich platformówka z origami w roli głównej otrzyma wersję Complete Edition dla konsol PlayStation 5.

Pierwotnie A Tale of Paper miało swoją premierę na PlayStation 4 w 2020 roku. Teraz gra ma otrzymać wariant Complete Edition, które trafi na PlayStation 5 i będzie zawierać nową historię. Trzeba podkreślić, że wspomniana historia będzie możliwa do pobrania także na PlayStation 4, więc właściciele sprzętu starszej generacji niczego nie stracą. A Tale of Paper to klimatyczna platformówka, niecodzienna przygoda, w której można się wcielić w małe origami. Tytuł zawiera trochę łamigłówek oraz chwil pełnych niebezpieczeństw. Ciekawą mechaniką jest zdolność przemiany w inne formy głównego bohatera. Każda z nich ma swoje zalety i wady, więc trzeba je dobierać adekwatnie do konkretnej sytuacji.

Data premiery A Tale of Paper Complete Edition dla PS5 nie została zapowiedziana. Warto podkreślić, że gra trafi również na PC w 2021 roku. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie Steam.