Bawiliście się LEGO jako dzieciaki? Ja wręcz przepadałem za tą jakże uniwersalną zabawką. Miałem tego sporo i często łączyłem klimaty – średniowiecze i kosmos stały razem obok siebie. Coś takiego po prostu chwyta ze serce…

Zgadzamy się, że The Legend of Zelda: Breath of the Wild to gra absolutnie wielka i świetna? Nie? Ktoś się nie zgadza? Trudno. Zawsze ktoś taki się znajdzie. Ja bardzo lubię wszelkie przygody Linka, ale w tych ostatnich po prostu się zakochałem. Dla mnie jest to po prostu gra magiczna i kawał absolutnie cudownej przygody. Dlatego maksymalne wrażenie robi dla mnie to co zbudował z LEGO jeden z użytkowników Reddita znany jako Boba1980. Jest to po prostu imponujące – zobaczcie dokładnie:

Nie wiem jak wy ale u mnie ten domek (z wioski Hateno) w wersji LEGO po prostu spowodował opad szczęki. Poziom oddania detali jest tutaj wręcz na poziomie obsesji – ale to dobrze! Powiem wam tak – to coś co doskonale nadaje się do programu LEGO Ideas. Wyobraźcie sobie, że możecie wejść do sklepu i spokojnie kupić taki zestaw! Pewnie by swoje kosztował ale fani Zeldy i wielkiego N dowiedli już kilka razy, że są w stanie sporo wydać. Mam nadzieję, że twórca to rozważy bo sam znam kilku ludzi którzy by rzucili się na coś takiego jak głodny na steka [dla pełnej poprawności żywieniowej może być por – przypis redakcji].

Poniżej wpisy twórcy z Instagrama pokazujące proces budowania domku:

Generalnie – kupowałbym!