Fakes Forge, kuźnia fake’owania boxów do gier i konsol prowadzi kampanię charytatywną za pośrednictwem Allegro – chodzi o zbiórkę funduszy dla rodziny Pana Codziennika, czyli Piora „Cooldana” Kuldanka, który zmarł nagle w wyniku zakażenia koronawirusem.

Ten tragiczny dla całej rodziny moment mimo wszystko został wsparty finansowo przez graczy i kolegów Cooldanka, na zbiórce w serwisie Zrzutka.pl udało się zgromadzić ponad 63 000 zł. Fakes Forge zamierza jednak dalej wspomagać rodzinę Piotra, wystawiając na aukcjach gadzety dla graczy (sprezentowane przez graczy) w formie charytatywnej zbiórki.

Wśród nich znalazły się cegiełki o różnych nominałach, dedykowany Cyberpunkowi kontroler, gry, książki i karnety na aikido. Jest i jedna jedyna Edycja Kolekcjonerska gry Cyberpunk 2077 dla Xboxsa wraz z dodatkową, limitowaną figurką (Dama z modliszkami). Kowal namawia na Facebooku CD Projekt Red do odkupienia Cyberpunka 2077 EK, którego wartość przekroczyła już 4000 zł. My też namawiamy – może to być najcenniejsza Edycja Kolekcjonerska w dziejach twórców Wiedźmina i Cyberpunka. Aukcja związana z CP2077 EK potrwa do 22.01.2021 r., cała zbiórka zaplanowana jest do końca lutego br.

Masz jeszcze 4 dni aby wylicytować Edycję Kolekcjonerską gry #Cyberpunk2077 wraz z limitowaną figurką „Damy z…

Posted by Fakes Forge on 2021 January 18, pyńdziałek