Deweloperzy ze studia Okidokico oraz wydawca Playtonic Friends, postanowili poinformować świat o nowej relaksującej grze, więc właśnie z tej okazji opublikowano trailer A Little Golf Journey.

Podejście podczas tworzenia gry było takie, żeby wziąć z golfa wszystko co dobre, a następnie sprawić aby całość stała się jeszcze bardziej relaksująca. Odwiedzaj ciekawe lokacje, odkrywaj wyjątkowe sekrety i przede wszystkim zacznij się relaksować prowadząc kojącą rozgrywkę. Charlie Goatly, współzałożyciel studia Okidokico wyjaśnia:

„Feedback na temat naszej wcześniejszej gry zatytułowanej OK Golf był taki, że gracze byli bardzo zrelaksowani podczas zabawy. W związku z tym pomyśleliśmy, że moglibyśmy zdecydowanie bardziej skupić się na tym relaksującym aspekcie gry w golfa. Taka była myśl przewodnia podczas tworzenia A Little Golf Journey.”

Premiera gry została zaplanowana na 2021 rok. Tytuł ma trafić na PC oraz Nintendo Switch. Więcej informacji na temat A Little Golf Journey znajduje się na oficjalnej stronie Steam.