Na Kickstarterze właśnie trwa zbiórka funduszy na najbardziej niezwykły album z muzyką orkiestrową, jaki do tej pory powstał. Symfoniczne aranżacje muzyki z gier stworzonej przez takich kompozytorów jak Rob Hubbard, Martin Galway, Ben Daglish i Paul Norman możemy już zamawiać w wersjach cyfrowych oraz jako fizyczne wydanie.

W programie muzycznych aranżacji uwzględniono m.in ścieżki dźwiękowe z Comic Bakery, Green Bereta, W.A.R., Williama Wobblera, Forbidden Forest, Kentilli, Flasha Gordona, Barbariana 2, International Karate, Aztec Challenge, Last Ninja, Monty on the Run, Firelorda, Zoids i jednego z pierwszych komputerowych teledysków, ukrytych w grze Trap.

Wydanie 8-Bit Symphony Pro obejmuje wersje cyfrowe za ok. 100 zł (FLAC 24-bit/48 kHz), wersję na podwójnym CD za ok. 170 zł oraz droższe warianty z podpisem Roba Hubbarda i nagrania koncertu na Blu-ray. Wersja VIP oznacza zaproszenie na obiad z Robem Hubbardem. Lepiej pospieszyć się z podejmowaniem decyzji, kickstarterowa kampania potrwa do 8.09.2019 roku.