Do tej pory dedykowane wielbicielom gier tematyczne karty graficzne tworzone były wspólnie z wielkimi producentami i dystrybutorami gier. Do takiego grona niewątpliwie dziś należy również CD Projekt Red, który doczekał się GeForce’a dostosowanego stylistycznie do Cyberpunka 2077.

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition należy do kart o limitowanym nakładzie, łącznie zostanie wyprodukowane 200 sztuk, spośród których 77 zostanie rozlosowane w konkursach w mediach społecznościowych (na Twitterze, Facebooku, Instagramie oraz stronie NVIDII). Wydarzenie potrwa do 28 lutego. Karty Cyberpunk 2077 Edition nie będą dostępne w sprzedaży.

Co trzeba zrobić? Po prostu się wypowiedzieć (pozytywnie) o produktach NVIDII, wspomnieć znajomym, krótko rzecz ujmując – rozreklamować dedykowany Cyberpunkowi 2077 produkt. Specyfikacja techniczna GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition jest taka sama, jak karty GeForce’a RTX 2080 Ti Founders Edition. Ciekawe, jakie nowy RTX kryje w sobie cybepunkowe niespodzianki (oprócz pokolorowanej obudowy).