Dobrego dnia gracze i zwierzaki na całym świecie – w rok od premiery Children of Morta (3.09.2019 r.), tuż po wydaniu dodatku Paws and Claws 11 bit studios już może pochwalić się dużym sukcesem zbiórki na cele charytatywne.

Gracze, kupując DLC Paws and Claws wpłacili łącznie 200 000 zł na Humane Society International (cały dochód ze sprzedaży DLC jest przeznaczany na HSI). I to zaledwie w tydzień od premiery Paws and Claws, za co polskie studio z całego serca dziękuje graczom. Nie ustając w wysiłkach, by podnieść poprzeczkę zbiórki, 11 bit studio ogłasza wydarzenie na Twitchu, które potrwa od 5 do 13 września, przy wsparciu streamerów i kampanii na Titify będziemy mogli dodatkowo wesprzeć działania Humane Society International.

Dodatek Paws & Claws kosztuje 14,99 zł, zebrana kwota 200 000 zł to suma zakupów DLC z wszystkich głównych platform sprzedażowych: Steam, PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. To niezwykłe, gdy budując wirtualne schronienie dla zwierząt jednocześnie przekładamy swoją zabawę i pieniądze na rzeczywiste działania. Dzięki 11 bit studios za pomysł!