Potrzeba było mniej, niż doby, aby twórcy otrzymali od wspierających cały, założony przez siebie budżet. Teraz pozostaje tylko czekać.

Wszystko zaś wskazuje na to, że czekać będzie na co! Filmowcy zapowiedzieli, że docelowo produkcja będzie trwała ponad 3 godziny, a na ekranie zobaczymy wypowiedzi ponad 40 twórców gier, którzy na strzelankach z perspektywy pierwszej osoby zjedli zęby.

Próg odgórnie założonej kwoty 32 tysięcy funtów (nieco ponad 168 tysięcy złotych) został już przekroczony, ale oczywiście zbiórka trwa nadal, więc jeśli chcecie wesprzeć projekt, to możecie to zrobić na dedykowanej stronie projektu w serwisie Kickstarter. Dla wspierających czekają różne atrakcje, w zależności od hojności – zaczynając od dostępu do cyfrowej wersji filmu wraz z wpisem do listy płac (przy wpłacie minimum 30 funtów, czyli ok 157 zł), przez gadżety w postaci koszulek, podkładek na myszy, czy fizycznej kopii filmu, a kończąc na oficjalnym tytule producenta wykonawczego filmu. Jeden z progów uwzględnia też możliwość wysłania fragmentu własnej rozgrywki, która zostanie umieszczona w filmie. Póki co obejrzyjcie najnowszy zwiastun, a potem pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość – wstępna data premiery to grudzień 2022 roku.