Zapowiedziana niedawno battle royale w modelu free-to-play Hyper Scape otwiera się na beta testy. Ubisoft Montreal przygotował dla nas specyficzne pole walki: miejską arenę przyszłości, gdzie w 2054 roku setka śmiałków rusza do Neo-Arcadii, by toczyć walki o tytuł mistrzowski.

Podczas trwających właśnie otwartych beta testów będziemy mogli wziąć udział w Crown Rush Solo – głównym trybie battle royale, przewidzianym nawet dla stu graczy, w starciach każdy na każdego. Otwarta beta oferuje również tryby z ograniczeniem czasowym: Hack Runner Squad i Turbo Mode Squad. Podczas testów uzyskamy dostęp do jednej nowej broni i jednego nowego hakowania: Harpy i Shockwave, które uzupełnią dotychczasowy arsenał dziewięciu broni oraz dziewięciu akcji wspomaganych hakowaniem.

Otwarta beta będzie także okazją do wypróbowania rozszerzenia Crowncast Twitch i rozwijania postępów w przepustce bitewnej za oglądanie streamów z gry. Widzowie będą mogli w czasie rzeczywistym wpływać na przebieg walki poprzez głosowanie na wydarzenia, zmieniając np. siłę ciążenia lub wprowadzając nieskończoną amunicję. Nowym wydarzeniem w otwartej becie będzie Haste – zwiększające szybkość rozgrywki.

Wszystkie przedmioty i postępy zdobyte podczas otwartej bety zostaną przeniesione do kolejnych faz gry, wiemy też, że pierwszy sezon Hyper Scape rozpocznie się równolegle na PC, Xbox One, PlayStation 4 jeszcze tego lata. Szczegóły na stronie Hyper Scape .