Deweloperzy studia Seventh Rank przygotowali ciekawy tytuł, w którym zastosowano oryginalne podejście do rozgrywki. Właśnie opublikowano zwiastun przedstawiający podstawowe założenia zabawy w World for Two.

Nagła katastrofa sprawiła, że niemal całe życie na naszej planecie wymarło. Na szczęście genialny profesor przeznaczył wiele lat na badania, które okazały się być nadzieją dla powrotu do normalnej sytuacji. Energia niezbędna do odtwarzania życia musi być pozyskana ze świata zewnętrznego, niestety profesor nie może tam przebywać i jest zmuszony do pozostania w swoim podziemnym laboratorium. Właśnie dlatego stworzył androida, który powinien pomóc w zrealizowaniu niebezpiecznego zadania. Gracze wcielą się we wspomnianego androida i zabiorą się za rozwiązywanie różnego rodzaju zagadek. Należy dokończyć genetyczne sekwencje, będące podstawą do odtworzenia życia na Ziemi. Łączenie genów nie będzie łatwe, ale gra jest warta świeczki.

Premiera została zaplanowana na 16 lipca 2021 roku. Więcej informacji na temat World for Two znajduje się na oficjalnej stronie Steam.