Polskie studio Destructive Creations aktualnie pracuje nad grą War Mongrels, której akcja toczy się podczas II wojny światowej, na wschodnim froncie.

Rozgrywana w czasie rzeczywistym gra taktyczna przedstawia wydarzenia w widoku w rzucie izometrycznym. Twórcy zwracają uwagę na ponure wydarzenia i okrucieństwo, będące częścią wojny. Historia skupia się na dwóch żołnierzach Wehrmachtu, którzy najpierw zostają dezerterami, a następnie partyzantami. Wraz z upływem czasu gracze otrzymują więcej grywalnych postaci. Każda jednostka ma swoje indywidualne umiejętności, a gracze powinni nauczyć się ich efektywnego wykorzystywania. W grze War Mongrels nie brakuje skradania, cichych zabójstw, odwracania uwagi wrogich jednostek, a także możliwości korzystania z broni palnej. Niedawno opublikowany gameplay z wersji pre-alpha gry przybliża nam styl rozgrywki w War Mngrels.

War Mongrels trafi na PC we wrześniu 2021 roku. Wersje na konsole Xbox One, Xbox Series S i X, PlayStation 4, PlayStation 5, będą wydane w późniejszym terminie. Więcej informacji na temat War Mongrels znajduje się na oficjalnej stronie Steam.