Among Us w końcu doczeka się swojej premiery na konsolach Sony – studio Innersloth zapowiada wydanie gry na PlayStation 4 i PlayStation 5. Pojawią się też… ekskluzywne skórki.

Deweloperzy ze studia Innersloth szturmem podbili umysły graczy, a teraz ich słynna gra trafi na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Among Us jest bardzo ciekawym przykładem tego, jak gra o niskim budżecie jest w stanie zrobić furorę. Zasady rozgrywki są na tyle proste, że każdy może je szybko zrozumieć, natomiast grafika nie jest wymagająca dla dowolnego sprzętu. Dzięki temu niemal każdy jest w stanie zagrać w Among Us i szybko polubić uzależniająca rozgrywkę. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, ale tytuł na pewno trafi na PS4 i PS5 jeszcze w 2021 roku. Warto dodać, że wersja na urządzenia firmy Sony otrzyma ekskluzywne skórki z innego uniwersum – Ratchet & Clank.

Sedno rozgrywki w Among Us to współpraca pomiędzy graczami, którzy wspólnie starają się wykonać swoją listę zadań i tym samym wygrać mecz. Niestety, w grupie jest co najmniej jeden zdrajca. Osoba ta udaje zwykłego członka załogi, ale tak naprawdę potajemnie morduje innych graczy. Cała zabawa sprowadza się do tego, żeby odkryć tożsamość zabójcy.