Turbo Kid to film science fiction z 2015 roku, na bazie którego powstaje gra o takim samym tytule. Kampania na Kickstarterze startuje już 20 sierpnia 2021 roku.

Fabuła Turbo Kida została osadzona w alternatywnej, postapokaliptycznej rzeczywistości. W filmie z 2015 roku, mogliśmy zobaczyć jak zwykły chłopak uwielbiający komiksy, zostaje zmuszony do podjęcia się walki ze złem, a wszystko to w celu ocalenia swojej przyjaciółki Apple. Gra kontynuuje wątki filmowe w formie metroidvanii z oprawą graficzną stylizowaną na retro klimaty. Akcja Turbo Kida jest osadzona w 1997 roku, więc gra nawiązuje do tych lat nie tylko pod kątem warstwy wizualnej, ale również za pośrednictwem ścieżki dźwiękowej, która została nagrana przez Le Matos.

Deweloperzy studia Outerminds planują wydać Turbo Kida w 2022 roku. Gra będzie przepełniona szaloną akcją, brutalnymi potyczkami, elementami platformowymi, a także okazjami do wykonywania rowerowych sztuczek. Na zwiastunie widać zróżnicowanych przeciwników oraz kilka ciekawych środowisk do eksploracji.