Tripwire Interactive już może spijać krwistą śmietankę ze swojej ostatniej gry o rekinie – po sprzedaniu ponad 1 000 000 kopii gry. Teraz czas na nowego Maneatera, wykorzystującego możliwości konsol Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Co oznacza, że na nextgenach zobaczymy rekina z ray traycingiem (również podwodnym), w 4K z HDR i z odświeżaniem 60 klatek na sekundę. Właściciele Xbox Series S również skorzystają na ulepszonej grafice i podniesionej liczbie klatek, a wersja PC otrzyma aktualizację na początku przyszłego roku. Aktualizacje gry będą dotyczyć również Xboksa One i PlayStation 4, w przypadku nextgenów potężnej aktualizacji można spodziewać się już na początku sprzedaży gry, tj. 10 listopada (Xbox Series X i S) oraz 19 listopada w przypadku PlayStation 5 w Europie.

“Zespół Tripwire został zmiażdżony pozytywnymi reakcjami od samej premiery gry Maneater, więc już nie możemy się doczekać jak gracze przyjmą bycie krwiożerczym rekinem na nowej generacji konsol. Maneater będzie wyglądać jak nigdy dotąd, dzięki wodzie z ray-tracingiem i płynnej rozgrywce w 60 klatkach i rozdzielczości 4K. Przygoda jednak nie kończy się tutaj, a nasi fani mogą spodziewać się nowych informacji już wkrótce.” – John Gibson, CEO Tripwire Interactive.