NVIDIA opublikowała nowy sterownik Game Ready zoptymalizowany dla gry Fallout 4 VR.

Sterowniki Game Ready są udostępniane najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Poza tym każdy sterowniki Game Ready posiadają certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Zapewnienie jak najlepszych doznań w momencie pojawienia się gry na rynku jest bardzo ważne, ale w przypadku tytułów wykorzystujących wirtualną rzeczywistość to priorytet. Jakiekolwiek błędy mogą negatywnie wpłynąć na immersję i zepsuć wrażenia płynące z rozgrywki w środowisku VR. Sterowniki Game Ready od zawsze dbają o najlepszą jakość zabawy optymalizując wydajność i obniżając opóźnienia, co jest szczególnie ważne w przypadku gier VR. Najnowszy sterownik Game Ready został zoptymalizowany dla gry Fallout 4 VR.

Fallout 4, postapokaliptyczna gra od Bethesda Game Studios i zdobywca ponad 200 nagród, w tym tytułów Gry Roku DICE oraz BAFTA, zostanie wydana w wersji VR przeznaczonej dla gogli HTC Vive już w przyszłym tygodniu.