Mindhaven Games odsłania karty i proponuje nam zabawę grawitacją w demie gry Sky Beneath, łączącej kosmiczne przygody ze zwariowanym otoczeniem, w której siły ciążenia są w naszych rękach.

W Sky Beneath wcielimy się w postać Cassie – nieustraszonej poszukiwaczki skarbów, tym razem uwięzionej w opuszczonych kopalniach na rozpadającej się planecie. Wspierana przez przyjaciółkę Anne (i jej umiejętności wynalazczyni), a także zestaw zaawansowanych gadżetów obcych – będziemy mogli przejąć kontrolę nad grawitacją, wybrać się na spacer po ścianach i sufitach, uznając że pojęcia góra i dół są całkowicie względne.

Dziś studio Mindhaven Games udostępniło demo  Sky Beneath na Steamie, będziemy więc mogli wypróbować tą zwariowaną zręcznościówke, by sprawdzić jak na wycyzny Cassie reaguje nasz błędnik. Premiera gry na PC została zaplanowana jeszcze w tym roku.

„Demo umożliwi graczom przyjrzenie się, jak działa mechanika manipulacji grawitacją w Sky Beneath, a także poznanie sympatycznego duetu umieszczonego w centrum historii.” – Eero Kuurne, dyrektor kreatywny w Mindhaven Games

Cassie i Annie muszą odkryć prawdę o tym, co stało się z poprzednimi mieszkańcami tej krainy i odkryć sposób na wydostanie się ze spustoszonej planety. Rozwiązując łamigłówki, będą przemierzać zaawansowane technologicznie laboratoria badawcze, pływające miasta i cytadele obcych. Zetkną się także z obcą florą i fauną, na przykład złośliwymi… szczurami.