Na przełomie stulecia nieprzeciętny zespół złożony z wykwalifikowanych czyścicieli śladów zbrodni spotyka się na drinka, wspomina swoją karierę oraz podsumowuje lata ciężkiej, niebezpiecznej i często brutalnej profesji. Gdy szczegóły ich historii przestają się zgadzać, a na jaw wychodzą niewygodne fakty na temat ich współpracy, miłe spotkanie z okazji dziesięciolecia znajomości przeistacza się w napięte, pełne wzburzenia starcie.

Kontynuacja skradanki z 2017 roku polskiego studia Draw Distance (pierwsza część gry trafiła do ponad miliona odbiorców) przeniesie nas do Nowego Jorku lat 90. XX wieku. Poznamy losy specjalistów swojego fachu – cztery postacie o odmiennym stylu rozgrywki, z innym tłem fabularnym i zestawem narzędzii do pracy w terenie. Wykażemy się sprytem, skorzystamy z rozwiązań siłowych, użyjemy nowoczesnej technologii lub zastosujemy stare, sprawdzone tajniki zawodu (każdą przeszkodę możemy pokonać na różne sposoby). W zależności od sytuacji i preferowanego podejścia ostrożnie zaplanujemy nasze poczynania bądź wykorzystamy karkołomne metody. Pozbędziemy się zwłok i dokładnie posprzątamy miejsce zdarzenia, by skutecznie zrealizować swoje zlecenie. Wszakże nie przyjdzie nam pracować dla byle kogo. Zarobimy pieniądze u mafiosów, zabójców, zbrodniarzy oraz innych szemranych typów, w zamian za wyczyszczenie obszaru przestępstwa tak, aby policja znalazła jak najmniej obciążających dowodów. Wszystko to z dźwiękowym tłem obejmującej rozmaite gatunki muzyczne z końca ubiegłego wieku – od hip-hopu po industrial metal i rave.

Data premiery Serial Cleaners została zaplanowana na 2021 rok. Gra zmierza na komputery PC (Steam) oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.