Codziennie jedna gra, którą warto sprawdzić – niektóre znane, inne całkiem niszowe. Znacie je wszystkie?

Odliczając do Wigilii Bożego Narodzenia będziemy prezentować jedną grę dziennie – rzeczy, po które warto sięgnąć, a których nie koniecznie zdążyliście jeszcze ruszyć. Trochę nowości, trochę klasyki, chcielibyśmy znaleźć coś dla każdego!

Dzisiejszą grą Kalendarza jest… Warframe!

Stworzone przez Digital Extremes Warframe, gra o pradawnych, kosmicznych wojownikach ninja walczących o przywrócenie równowagi w Układzie Słonecznym ma już pięć lat, a mimo to oferuje jeden z najlepszych modeli strzelania wśród gier akcji na rynku. Tnąc, skacząc i siekając przebijamy się przez statki kosmiczne, lochy i otwarte przestrzenie, zbierając łupy i nowe zbroje.

Warframe wyszło na wszystkie konsole bieżącej generacji włącznie ze Switchem. Po pięciu latach rozwoju gra składa się z dziewiętnastu światów, zbudowanych z zamkniętych, ograniczonych lokacji, jak i otwartych przestrzeni do zwiedzania. Digital Extremes raz za razem wymyśla nowe sposoby by zmienić i rozbudować uniwersum Tenno – gra przeszła długą drogę od swoich początków, gdzie była prostą zabawą we włamy na kosmiczne statki – i raz za razem przekonuje się o tym 38 milionów graczy.

ZOBACZ POPRZEDNI DZIEŃ

ZOBACZ NASTĘPNY DZIEŃ