Dobierając załogę statku kosmicznego, który ocali ludzi przed zagładą staniemy przed ciekawym wyborem: pokazać swoją przydatność lub pójść na przemiał.

Zrealizowany w formie strategii 2D ośrodek przetwarzania ludzkich organów i pozostałości przypomina produkcje takie, jak Fallout Shelter oraz This War of Mine. W przeciwieństwie do nich – jest zarazem bardziej przepełniony mroczną satyrą. Tło fabularne opowiada o świecie, który został dotknięty kryzysem zasobów. Czas więc opuścić w kosmicznej arce coraz mniej gościnną ziemi, przed tym jednak będzie trzeba wybrać, co zrobić z dostępnymi (ludzkimi) zasobami. Część pewnie przyda się w załodze, inni lepiej przysłużą się jako pokarm w puszkach. Ograniczone zasoby i presja czasu mają skłonić nas do sprawnego ulepszania obiektu badawczego i poprawiania wydajności przetwarzania ludzi. Do pracy będziemy zatrudniać ponoć przeróżnych dziwaków, a leniwi. No cóż, pewnie trafią w najciemniejsze zakamarki puszek z karmą dla ocalonych…

Studio TechHome wraz z wydawcą – HeroCraft PC właśnie zaprezentowało krótki zwiastun swojej najnowszej gry strategicznej. Na szczęście jest ona tak przerysowana, że makabryczny proceder całkiem dobrze przykrywa kreskówkowa grafika… Gra dostępna będzie na PC na Steamie. Nie znamy dokładnej daty premiery Organs Please.