Pełnokrwista singlowa historia, uniwersum Warhammera 40K, shooter, w którym mamy własnego psa bojowego – już samo to ma prawo zwracać uwagę, zwłaszcza w dobie hegemonii gatunku battle royale.

Dotąd jednak oglądaliśmy zaledwie krótkie przebitki rozgrywki, mimo że premiera gry nadciąga wielkimi krokami: 1 czerwca 2021 r. Wreszcie jednak zamieszczono niemal pół godziny zmagań w grze i coś można z tego nagrania wywnioskować. Wygląda na to, że czeka nas szybka strzelanka z elementami składankowymi (np. krwiste egzekucje wykonane na niczego niespodziewających się przeciwnikach), od czasu do czasu też sekwencje zręcznościowe, uświadczymy też nieco zabawy z ekwipunkiem. No i rzecz jasna niesamowity, wylewający się z ekranu klimat.

Ciekawe, jak poradzono sobie z balansem poziomu trudności, bo na poniższym materiale mimo wszystko aż nazbyt widoczne jest to, że osoba prezentująca grę wchodzi w cele jak w masło bez większego wysiłku. Ogółem rozgrywka wygląda obiecująco, ale warto zaczekać na pierwsze recenzje.