Czy życie najemnika w uniwersum Warhammer 40,000 jest czymś łatwym? Gracze w końcu mogą się przekonać na własne oczy za sprawą nowej gry Streum On Studio. O zwiastunach i potyczkach w Nekromudzie już wspominaliśmy.

Necromunda: Hired Gun to gra pełna akcji, osadzona w uniwersum Warhammer 40,000. Tytuł stanowi idealną okazję do zanurzenia się w oceanie przestępczości i korupcji, tylko po to, by zarabiać konkretnie pieniądze jako jeden z najemników znajdujących się na planecie Necromunda. Gracze będą mogli brać udział w zatrważająco dużej liczbie pojedynków na śmierć i życie, a wszystko to w towarzystwie wiernego psa z cybernetycznymi wszczepami, który oczywiście okaże się bardzo pomocny. Najnowszy trailer został opublikowany w związku z nadejściem wyczekiwanego dnia premiery Necromunda: Hired Gun. Można w nim zobaczyć ciekawe lokacje, sporą dawkę przemocy oraz jeszcze większą porcję czystej akcji. Narrator podkreśla znaczenie miejsca, jakim jest Necromunda i przy okazji wyjaśnia, że miasto ugina się pod ciężarem przestępczości. Sama rozgrywka może przywoływać wspomnienia z najnowszymi częściami serii Doom.

Gra jest już dostępna w sprzedaży. Więcej informacji na temat Necromunda: Hired Gun znajduje się na oficjalnej stronie Steam.