Niecałą godzinę temu w Internecie pojawił się króciutki zwiastun, będący pierwszą zapowiedzią nowej postaci, którą znajdziemy w nadchodzącym DLC.

Wiadomo, że będzie to kobieta, co nie jest w sumie dla serii niczym wyjątkowym, ale to inny aspekt wzbudza emocje w naszym rodzimym środowisku. Ze wspomnianego wyżej zwiastunu wynika bowiem, że nowa postać będzie Polką… a konkretniej panią premier!

Takiego 2-hit combo to chyba nikt się nie spodziewał. Nie przypominam sobie kiedy ostatni raz reprezentant Polski pojawił się w jakiejkolwiek bijatyce z tych najbardziej rozpoznawalnych na świecie serii, a i politycy nie występują w nich zbyt często – jedyny, którego na szybko kojarzę to Mike Haggar, który zadebiutował w chodzonej nawalance Final Fight (gdzie pełnił rolę burmistrza Metro City), a później mogliśmy nim grać także w Saturday Night Slam Masters, czy w Ultimate Marvel vs. Capcom 3.

Póki co nic więcej na temat nowej postaci w Tekken 7 nie wiadomo, ale DLC ma nadejść wczesną wiosną, więc lada chwila dowiemy się pewnie więcej i zobaczymy fragmenty z rozgrywki. A oto zwiastun o który się rozchodzi: