Gier ze słynnym hydraulikiem w roli głównej powstało mnóstwo. Wydaje się jednak, że nigdy dość, bo systematycznie pojawiają się kolejne zapowiedzi.

Popularny Marian po raz kolejny będzie podbijał pola golfowe w nadchodzącej odsłonie serii Mario Golf opracowanej przez japońskie studio Camelot Software Planning. Rozgrywka oparta jest na zasadach gry w golfa w kilku dostępnych trybach. Począwszy od standardowego meczu, rywalizując ze znajomymi twarzami z Mushroom Kingdom (m.in. Luigi, Princess Peach, Bowser, Wario, Toad czy Yoshi), przez energiczny Speed Golf, na zawodach golfowych w trybie fabularnym kończąc (wchodzenie w interakcję z niektórymi postaciami zapewni dodatkowe wyzwania). W prestiżowym klubie czekają wyczerpujące treningi, które zaowocują poprawą statystyk (w skali mocy, ruchu i rotacji) oraz awansem z amatora na profesjonalnego zawodnika. Przygotowując się do uderzenia wybieramy pomiędzy wszelakimi kijami golfowymi, oglądamy i skanujemy całe pole z lotu ptaka, aby dobrze poznać otaczający teren. W miarę postępów w grze zdobędziemy specjalne umiejętności pozwalające rozbijanie piłeczek, a także przerywanie akcji innym przeciwnikom. Mario Golf: Super Rush oprócz tradycyjnego sterowania, umożliwia również używanie Joy-Cona jako kija golfowego. Trafiając nim odpowiednio w piłeczkę wywołamy konkretne zamieszanie w szeregach oponentów.

Data premiery gry o włoskim hydrauliku i jego towarzyszach przedstawionej w golfowej otoczce zapowiedziana jest na 25 czerwca 2021 roku na konsoli Nintendo Switch.