Chrońcie swoje dzieciaki przed przaśnym i dosadnym humorem płynącym wprost z dobrze odkurzonego, sportowego garnituru Larrego, który w Wet Dreams Dry Twice powraca, by siać (zgorszenie, zamęt, dowcipy – wybierz odpowiednią kolejność) raz jeszcze.

Konsolowa premiera przygód Larrego już dziś! A to oznacza, że po wielu godzinach prac – zespół CrazyBunch, z dużą dawką miłosnej optymalizacji przeniósł przygody Larrego na konsolowe salony. Czy warto – pewnie tak, bo już wersja PC zasłużyła na miano najlepszej przygodówki 2020 roku w plebistycie Adventure Game of the Year, a gotowy do poślubienia Faith Larry musi teraz odnaleźć ukochaną, która zaginęła gdzieś pośród wysp archipelagu Kalau’a. Po drodze na naszego bohatera tradycyjnie czeka wiele pokus i niewybrednych dowcipów, umieszczonych w 50 ręcznie rysowanych lokacjach, rozgrywanych ze starymi i nowymi znajomymi Larrego.

“Dotychczasowi gracze znakomicie się bawili z Larrym na PC, więc bardzo nas cieszy, że posiadacze Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4 też będą mogli spróbować. To zabawna i urocza gra, która idealna do salonu lub na dojazd do pracy z handheldem, więc niezależnie od preferowanej platformy, Larry jest gotowy do zabawy!” – Stefan Marcinek, CEO Assemble Entertainment

Premiera Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice już dziś, na ekranach PlayStation 4, Xboxa One oraz Switcha.