28 maja w Warszawie w Campus Warsaw ruszają cykliczne spotkania poświęcone tematyce gier i aplikacji mobilnych. Jest to nowa inicjatywa związana z upowszechnianiem wiedzy i doświadczeń z obszaru gamingu oraz aplikacji.

Konferencja 28 maja jest pierwszym spotkaniem w ramach GameCampu, jej najbliższa odsłona przybliży tematykę Firebase. Natomiast kolejne spotkania w następnych miesiącach poświęcone będą różnym tematom z dziedziny rozwoju i monetyzacji gier mobilnych i aplikacji.

Jest to pierwsza tego typu konferencja poświęcona w całości tematyce Firebase w Polsce. Organizatorzy zaprosili 7 ekspertów z Polski i z zagranicy, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz przedstawią case studies z tematyki Firebase. Warto wspomnieć, że gościem specjalnym konferencji będzie David Vavra, jeden z głównych ekspertów Google Developer Experts w obszarze Firebase w Europie.

Tak więc: jeżeli masz aplikację i chciałbyś zwiększyć jej potencjał wykorzystując Firebase, interesujesz się Firebase lub też pracujesz z Firebase i chciałbyś poznać jej wykorzystanie w wykonaniu ekspertów – ta całodniowa konferencja jest dla Ciebie!

Szczegółową agendę wraz z rejestracją znajdziecie na stronie.