Międzygalaktyczna gra akcji z elementami roguelite’a zaprojektowana przez studio Windybeard jest sequelem Geo – produkcji wydanej w 2017 roku.

Galactic Mining Corp zaprowadzi nas w nieodkrytą przestrzeń nieskończonego wszechświata, w którym budujemy korporację wydobywczą, zatrudniamy ekipę roboczą (ponad 70 członków załogi do zwerbowania, każdy z nich posiadający unikalne zdolności), zdobywamy komponenty wiertnicze i bierzemy się do pracy. Wydobywamy fragmenty zamarzniętych planet, piaszczystych komet, metalowych księżyców oraz ciemnych gwiazd, potrzebne do uzyskania wyjątkowych umiejętności oraz zwiększenia naszej wartości i siły. Wykorzystamy je dzięki dostępnemu, rozległemu drzewu profitów.

Jako szef całego przedsięwzięcia, spożytkujemy zdobyte zyski, by rozwinąć firmę i zbudować małe, górnicze imperium położone wśród ciał niebieskich. Ulepszymy także statyski naszej brygady i odblokujemy pożyteczne nagrody. Jednak uważajmy, bo w głębinach niezbadanych planet roi się od całej masy dziwnych i nieoczekiwanych zdarzeń.

Data premiery Galactic Mining Corp została zaplanowana na 18 maja 2021 roku na komputerach PC (Steam).