Deadalic Entertainment wraz ze SplitSide Games donoszą, że ich dziwaczna kooperacyjna gra wyścigowa Fling to te Finish trafiła dziś do wczesnego dostępu na Steamie.

We Fling to the Finish drużyny złożone z dwóch połączonych elastyczną liną graczy stają do wyścigu przez kolorowe tory przeszkód. Ponieważ gracz jest dosłownie przywiązany do swojego partnera, Fling to the Finish ma nam dostarczyć prawdziwie kooperacyjnych doświadczeń. Mistrzowie liny używają jej do przeskakiwania nad przeszkodami i podrzucania partnera na półki, na kilka sekund przed upadkiem w otchłań. Różnorodne tryby zabawy dadzą nam szansę wziąć udział w wymagających rozgrywkach solo, a także zawodach skoncentrowanych na dobrej, imprezowej zabawie, zwłaszcza jeśli lubimy grady przepychaczy, spadające z nieba ciężary i lasery mogące zadecydować o szansie na wygraną.

Będziemy mogli wybierać spośród kilkunastu dziwacznych postaci. Każdy może wziąć udział w wyścigu, o ile jest wystarczająco okrągły i sprężysty, od niezwykle szybkiego ślimaka, po grubego trzmiela lub wyjątkowo puszystą owcę. Poziomy i wyścigi w Fling to the Finish mają swoje własne motywy i style, stawiając jednocześnie nowe wyzwania, niespodzianki i przeszkody przed splątanymi liną graczami.

Fling to te Finish zadebiutuje we wczesnym dostępie z 12 poziomami, 4 trybami gry, 12 grywalnymi postaciami oraz ponad 20 szalonymi skórkami dla postaci. Nowa zawartość, taka jak dodatkowe poziomy, umiejętności, postaci, skórki, a także tryby gry, zostaną dodane podczas fazy wczesnego dostępu poprzez regularne aktualizacje. Gra będzie kosztowała 49,99 złotych z premierową zniżką w wysokości 20%.