Już jutro (18 marca 2021 roku) premiera drugiej części fabularnego dodatku o nazwie Doom Eternal: The Ancient Gods.

Doom Eternal to popularna gra FPS, stworzona przez id Software i wydana przez Bethesda Softworks. Tytuł miał swoją premierę w 2020 roku, a jutro do rąk graczy trafi druga część fabularnego dodatku do gry. Zgodnie z opisem znajdującym się pod oficjalnym trailerem omawianego DLC, gracze będą mogli liczyć na epickie zwieńczenie sagi Doom Slayera, a także wielką bitwę o losy wszechświata.

„Udało ci się przeciwstawić bogom i obudzić pradawne zło. Teraz pora zgromadzić rozproszone armie strażników, rozpocząć oblężenie ostatniego bastionu sił piekielnych, przebić się przez mury fortecy i zmierzyć z samym Mrocznym Panem. Na szali ważą się losy wszechświata.”

Wojna z siłami piekła? Takie wydarzenie z pewnością musiałoby mieć odpowiedni rozmach. Z radością informuję, że twórcy Doom Eternal: The Ancient Gods Part Two sprostali temu wyzwaniu. Na opublikowanym dzisiaj trailerze widać między innymi potężną flotę statków powietrznych, starcie dwóch wielkich armii, a także okładających się pięściami gigantów. Warto podkreślić, że to rozszerzenie będzie dostępne bezpłatne dla wszystkich posiadaczy Doom Eternal Deluxe Edition oraz nabywców jednorocznej przepustki. Gra dostępna jest na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz w usłudze streamingowej Stadia.