W Pixelu #31 była to premiera miesiąca. Dzięki uprzejmości serwisu GOG mamy dla was dwa kody z tym świeżutkim przebojem.

Nowa produkcja Piranha Bytes okazała się godnym spadkobiercą serii Gothic. Gra ma też wiele elementów wspólnych z Risenem niemieckiego studia. Najkrótsze podsumowanie Elexa, to stwierdzenie, że obie wydane przez Piranie serie zmieszały się z klimatami znanymi z Fallouta. Świat przedstawiony jest brudny, pełen rdzy, oderwanych kabli i wszystkiego, co stanowi przeciwieństwo space opery.

Elex wraz z dodatkami można nabyć na stronie GOG, gdzie od niedawna można również płacić bezpośrednio w polskiej walucie.

My tymczasem mamy dwa kody do realizacji na GOG.com właśnie. Aby je zdobyć, należy w komentarzach do tego posta umieścić i opisać screen pokazujący najciekawszą akcję, jaką wykonaliście w którejś z trzech części Gothica (tak, może to być również któryś z dodatków do gier z tej serii). Może to być również niesamowite wydarzenie, jakie was tam spotkało. Autorom dwóch najciekawszych postów przyznamy kody. Zakończenie konkursu dzisiaj o godzinie 16:00. Wkrótce potem ogłosimy wyniki.