Studio Sanuk Games z Bangkoku zapowiada grę rytmiczną dla perkusistów, którzy nie mogą zabrać na wakacje swoich garów, ale zmieszczą do plecaka Switcha. Drum Box ma być, według autorów, najbardziej kompletną grą perkusyjną na konsolę Nintendo.

Zabawa w wystukiwanie rytmu na ekranie (uważajcie, by nie poniosły was emocje) lub sprawne klikanie do rytmu na krzyżaku da nam okazję poznać rytmy typowe dla ośmiu gatunków muzycznych, od Reggae, przez Rock, Blues, Hip Hop, Metal, Jazz, Funk, aż po Salsę. Trzy poziomy trudności dają szansę na rozgrzewkę zarówno początkującym, jak i nieco bardziej zaawansowanym perkusistom. Dostępny jest również tryb treningowy i zabawa w podbijanie własnych umiejętności (i rekordów). W trybie freestyle podobno będziemy mogli bębnić do własnego rytmu. Podkłady muzyczne do gry przygotował serwis Drumless Backing Tracks.

Założone w Bangkoku w 2003 roku studio Sanuk Games ma na swoim koncie ponad 70 gier casualowych i zręcznościowych na wiele systemów. Dokładnej daty premiery Drum Boxa jeszcze nie znamy.