Studio Naturally Intelligent rusza z kampanią na Kickstarterze i IndieGoGo, by zebrać fundusze na dokończenie i wydanie gry, nad którą prace trwają już dwa lata.

Dirty Land ma być szansą na powrót do lat 80. i odegranie roli sprzedawcy, zupełnie tak samo, jak w popularnych w owym czasie filmach zabarwionych zbrodnią i desperacją oraz amerykańskim jazzem.

To będzie prawdopodobnie najbardziej ponury symulator twardego życia, pełen codziennych dramatów, przemocy, na styku z kryminalnym półświatkiem. W grze będziemy prowadzić Franka Marsha, nowego sprzedawcę w Pure Sky Properities, oferującego bezużyteczne nieruchomości położone na bagnistych terenach nieuważnym klientom. Narracyjna rozgrywka umożliwi nam dokonanie podstawowego wyboru – kariery lub podążania ścieżką uczciwości. Prawdopodobnie żaden z wyborów nie będzie usłany różami. Każdy z pracowitych dni ma być okazja do spotkania nowych postaci i wysłuchania nowych opowieści oraz sprzedania kawałka gruntu, pod warunkiem, że będziemy uważnie słuchać klientów. Możemy też zetknąć się z mrocznym obliczem naszej pracy – wszystko będzie zależeć od naszych wyborów.