Torn Banner Studios przygotowało nie lada gratkę dla miłośników średniowiecznych potyczek. Niebawem premiera Chibalry II, a poprzedza ją jeszcze jeden filmowy zwiastun.

Chivalry II to sieciowa gra, w której można się poczuć jak rycerz w samym sercu średniowiecznej bitwy. Tytuł oferuje emocjonujące wrażenia, ponieważ gracze obserwują akcję z perspektywy pierwszej osoby, a system walki jest niezwykle złożony. Do dyspozycji dostaniemy duży wybór zróżnicowanej broni białej, dodatkowo będzie tez opcja korzystania z łuków i kusz. Chivalry II ma jeszcze pozwalać na podróże i walkę na grzbiecie koni, co jest nowością dla serii. Sama skala jest imponująca. Warto też podkreślić, że twórcy zadbali o możliwość tak zwanego cross-playu pomiędzy platformami konsolowymi i PC. Trzeba przyznać, że na zwiastunie można dostrzec wysoki poziom brutalności, co niewątpliwie ucieszy fanów widowiskowych walk na śmierć i życie.

Premiera Chivalry II została zaplanowana na 8 czerwca 2021 roku. Tytuł trafi na PlayStation 5, Xbox Series S i X, PlayStation 4, Xbox One oraz PC.