Słodko-gorzka przygodówka, zrealizowana w oryginalnym stylu graficznym, zabierze nas do świata stworzonego przez połączone siły Luna 2 Studio, Elf Games i Daedalic Entertainment.

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda pięknie i kolorowo – główna bohaterka mieszka wraz z przyjaciółmi w pewnej malutkiej wiosce otoczonej przez las. Odkrycie, że mieszkańcy wsi zaczynają znikać jest przyczynkiem do całej lawiny wydarzeń – Lucy postanawia zbadać sprawę, co prowadza się do rozmów z dziwacznymi stworzeniami żyjącymi w wiosce, potyczkami ze złośliwym kocurem i podróżą wiodącą wprost w objęcia potworów. Ręcznie rysowana historia o zakazanym lesie w nieco wyblakłych barwach buduje przerażającą atmosferę, przetykaną łamigłówkami, łączeniem przedmiotów i mini-grami. Jednym z czynników wpływających na rozgrywkę będą lekcje śpiewu, który… odstrasza potwory.

Świat gry przygodowej Children of Silentown już teraz otwiera się w formie prologu na Steamie. Children of Silentown zadebiutuje na Steamie w 2022 roku. W planach jest też wydanie przygodówki na kosnolach.