Właściciele konsol Sony właśnie dostali zaproszenie do podróży w piękne miejsce pełne tajemnic. Gra Call of the Sea po raz pierwszy pojawiła się na platformach Xbox Series S oraz X, Xbox One, a także PC.

Tytuł zebrał pozytywne oceny i spodobał się graczom, w szczególności miłośnikom dobrych zagadek. Teraz nadszedł czas, aby Call of the Sea zachwyciło swoją piękną wyspą również posiadaczy konsol PlayStation 4 i PlayStation 5. Południowy Pacyfik to idealna lokacja do tego, aby intrygować tajemniczym miejscem i dodatkowo zaoferować wyjątkowo ładną scenerię, która działa wręcz hipnotyzująco. Gra kładzie spory nacisk na eksplorację oraz skupia naszą uwagę na odkryciu tajemnicy zaginięcia męża głównej bohaterki. Tytuł zawiera dużą ilość zagadek, dodatkowo opowiadana historia jest wypełniona suspensem, emocjami oraz surrealistycznymi niespodziankami. Warto podkreślić, że w Call of the Sea można się doszukać inspiracji dziełami H. P. Lovecrafta.

Premiera na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5 nastąpi już 11 maja 2021 roku. Więcej informacji na temat Call of the Sea znajduje się na oficjalnej stronie Steam.