Do 26 października możemy bez dodatkowych opłat wkroczyć na radioaktywne pola Fallouta 76, bo Bethesda z okazji kolejnej rocznicy dna, w którym spadły bomby, postanowiła w ten sposób uczcić wydarzenie. Dotyczy wszystkich platform, na których da się uruchomić Fallouta 76, więc radzimy nie zwlekać.

Przez tydzień możemy więc uzyskać dostęp zarówno do podstawowej edycji gry, jak i dodatków Wastelanders i Nuclear Winter. Może być to niezła zachęta do zakupu Fallouta 76, bo ci którzy wciągną się w rozgrywkę zachowają zdobycze z darmowego tygodnia, oczywiście po kupieniu gry.

Od jutra (22.10.2020 r.) w grze będą aktywne trzy wydarzenia – podwójne punkty S.C.O.R.E., podwójne punkty doświadczenia oraz 25-procentowa zniżka na legendarne bronie i pancerze (u dostawcy w Zardzewiałym Kilofie na Popielisku). W tym samym czasie będzie też szansa wypróbować Fallout 1sr, który pojawi się w Atomowym Sklepie jako bezpłatny przedmiot. Szczegóły na tej stronie. Jest również okazja do obejrzenia kilku streamów na polskim kanale Bethesda_pl, poniżej ich harmonogram – niebawem pojawią się tam cykliczne letsplaye.