Przygodówka akcji z rozgrywką opartą na infiltracji, w której podążamy tropem tajemniczego lisa.

Gracze wcielą się w niej w dzielną Avelianę, dla której głównym celem jest odnalezienie potężnych artefaktów znajdujących sie w sercu enigmatycznych świątyń. Szukając niesamowitych obiektów, wybierzemy się na wyprawę do poetyckiego, ale zdradliwego świata rojącego się od złych potworów. W podróży przez ścieżki niezbadanego uniwersum towarzyszyć nam będzie lis – przybliży on losy i historię Aveliany. W oparciu o wzorzec wykrywania wrogów będziemy w stanie uniknąć wszystkich adwersarzy i znaleźć własną trasę przez świat lub stoczyć z nimi zacięte pojedynki. Przyjdzie nam się zmierzyć z wymagajacymi przeciwnikami i unikalnymi bossami, którzy zmuszą nas do zmiany podejścia i przemyślenia własnych ruchów. Precyzyjna i dynamiczna rozgrywka została stworzona zarówno dla profesjonalnych, jak i mniej zaawansowanych graczy.

„Tworzę ten projekt solo, ale otrzymuję duże wsparcie i pomoc od mojej żony Fanny. Często omawiamy idee artystyczne oraz pomysły dotyczące rozgrywki i robimy burzę mózgów na temat tła fabularnego.” – deweloper gry Romain Dupuis

Aveliana pojawić ma się w czwartym kwartale 2021 roku na komputerach PC (Steam). Producent – TheFrenchDev – planuje w przyszłości wydanie gry na konsolach.